Çevre ve Sorumluluk

ÇEVRE VE SORUMLULUK

Ticari araç üretiminde 20 yılı aşkın deneyiminden güç alan Bozankaya, geleceğin dünyasına yönelik çevreci üretim yaklaşımıyla sektöre örnek çalışmalar yürütmektedir.

Bozankaya, çevre ve insan sağlığına duyarlı araçlar üretir.

battery_tree

Sileo, şehir içi toplu ulaşımı olabildiğince sessiz ve temiz hale getirmektedir. Elektrik çekişi sayesinde, mikro iklimleri korumakta ve hava kirliliğini azaltmaktadır. Gürültü salınımlarını mümkün olan en alt seviyede tutan çevre dostu bir araçtır.

Bozankaya Trambus, elektrikle çalışan, yolcu taşıma kapasitesi yüksek, enerji tüketimi yönünden ekonomik ve çevre dostu olan modern çağın yeni toplu ulaşım aracıdır. Sıfır emisyon ilkesi ile çalışan Bozankaya trambus, çevreye duyarlılık konusunda öncülük etmektedir.

Tramvay, yüksek yolcu kapasitesi, düşük enerji tüketimi, sıfır emisyon ilkesi ve modern vizyonuyla öne çıkmaktadır. Titreşimi ve gürültüyü minimuma indiren konvansiyonel boji tasarımı sürücüye ve yolculara konforlu bir sürüş sağlar.

Bozankaya, geçmişte olduğu gibi gelecek projelerinde de aynı hassasiyet ve sorumluluk bilincinde çevreyi ve doğayı kirletmeden ulaşımın mümkün olduğunu tüm dünyaya kanıtlamayı amaçlamaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır. 2018 | Bozankaya A.Ş